SIEDZIBY GRUPY SIEMAG TECBERG NA CAŁYM ŚWIECIE

ADDRESSES AND IMPORTANT CONTACT PERSONS OF OUR BRANCHES AND AGENCIES.

Niemcy

Siedziba główna

SIEMAG TECBERG GmbH

TECBERG park 28
35708 Haiger / Kalteiche
Niemcy

Phone:
+49 2773 9161-0
Email:
info@siemag-tecberg.com
Osoba kontaktowa
Torsten Scholl
Kompetencje:
Sales & Proposal Engineering
Telefon:
+49 2773 9161 406
Email:
torsten.scholl@siemag-tecberg.com
Osoba kontaktowa
Thilo Pfister
Kompetencje:
Customer Services
Telefon:
+49 2773 9161 444
Email:
thilo.pfister@siemag-tecberg.com
Wyślij e-mail

Oddziały

SIEMAG TECBERG GMBH

James-Frank-Straße 15
12489 Berlin
Niemcy

Telefon:
+49 30 63 92 183 520
Email:
info@siemag-tecberg.com
Osoba kontaktowa
Tino Pfützenreuter
Kompetencje:
Head of Berlin Branch
Telefon:
+49 30 6392 183 520
Email:
tino.pfuetzenreuter@siemag-tecberg.com
Wyślij e-mail

Oddziały

SIEMAG TECBERG GMBH

Munscheidstraße 14 
45886 Gelsenkirchen
Niemcy

Telefon:
+49 209 50788710
Email:
andreas.lojewski@siemag-tecberg.com
Osoba kontaktowa
Andreas Lojewski
Kompetencje:
Head of Gelsenkirchen Branch
Telefon:
+49 209 507887 10
Email:
andreas.lojewski@siemag-tecberg.com
Wyślij e-mail

Przedstawicielstwo

METEC SYSTEMS AG

TECBERG park 28
35708 Haiger / Kalteiche
Germany

Telefon:
+49 2773 9161-0
Email:
info@siemag-tecberg.com
Osoba kontaktowa
Dirk Zeppenfeld
Kompetencje:
Head of Haiger Branch
Telefon:
+49 2773 9161 385
Email:
dirk.zeppenfeld@metec-systems.ch
Wyślij e-mail

Australia

SIEMAG TECBERG AUSTRALIA PTY LTD.

10-14 Kellogg Road
Glendenning, NSW 2761
PO Box 320, Doonside, NSW 2767
Australia

Phone:
+61 2 9888 3900
Email:
info@siemag-tecberg.com.au
Osoba kontaktowa
Gary Schembri
Kompetencje:
Sales & Proposal Engineering
Telefon:
+61 2 9888 3900
Email:
gary.schembri@siemag-tecberg.com.au
Osoba kontaktowa
Korrie Bonnici
Kompetencje:
Customer Services
Telefon:
+61 2 9888 3900
Email:
korrie.bonnici@siemag-tecberg.com.au
Wyślij e-mail

Oddziały

SIEMAG TECBERG AUSTRALIA PTY LTD.

TECBERG tecom Division
46 Industrial Drive
Mayfield East NSW 2304
Australia

Telefon:
+61 2 4968 0000
Email:
info@siemag-tecberg.com.au
Osoba kontaktowa
Alan Sauer
Kompetencje:
Sales & Proposal Engineering
Telefon:
+61 2 4968 0000
Email:
alan.sauer@siemag-tecberg.com.au
Osoba kontaktowa
Korrie Bonnici
Kompetencje:
Customer Services
Telefon:
+61 2 9888 3900
Email:
korrie.bonnici@siemag-tecberg.com.au
Wyślij e-mail

Boliwia

Reprezentacja lokalna

Denarius S.A.C. (Bolivien)

v. Benavides 264. Of 1102
Miraflores, Lima 18
Peru

Telefon:
+ 51 (1) 447 8864
Email:
secretaria@denariusperu.com
Osoba kontaktowa
Charles Fyfe
Telefon:
+ 51 (1) 447 8864
Email:
secretaria@denariusperu.com
Wyślij e-mail

Brazylia

Reprezentacja lokalna

SRA Equipamentos e Sistemas Ltda

Rua Timbiras, No. 2887, 2nd Andar
Bairro Barro Preto
CEP 30.140-062
Belo Horizonte
Minas Garais
Brazil

Telefon:
+55 31 2536 8101
Osoba kontaktowa
Raimundo Vasconcelos
Telefon:
+55 31 2536 8110
Email:
raimundo.vasconcelos@sratech.com.br
Wyślij e-mail

Chiny

TIANJIN SIEMAG TECBERG Machinery Co., Ltd.

No. 65 Guangyuan Road
Wuqing Development Area
Tianjin 301700, Chiny

Phone:
+86 22 59680 100
Email:
info@siemag-tecberg.cn
Osoba kontaktowa
Dennis Heisinger
Kompetencje:
General Manager
Telefon:
+86 188 2225 1089
Email:
dennis.heisinger@siemag-tecberg.cn
Osoba kontaktowa
William Zhang
Kompetencje:
Sales Director
Telefon:
+86 182 2257 3269
Email:
william.zhang@siemag-tecberg.cn
Osoba kontaktowa
Jialing Fu
Kompetencje:
Project Manager After-Sales
Telefon:
+86 182 2257 3250
Email:
jialing.fu@siemag-tecberg.cn
Wyślij e-mail

Ekwador

Reprezentacja lokalna

Denarius S.A.C. (Ecuador)

Av. Benavides 264. Of 1102
Miraflores, Lima 18
Peru

Telefon:
+ 51 (1) 447 8864
Email:
secretaria@denariusperu.com
Osoba kontaktowa
Charles Fyfe
Telefon:
+ 51 (1) 447 8864
Email:
secretaria@denariusperu.com
Wyślij e-mail

Finlandia

Reprezentacja lokalna

SYSI Oy

Rajatie 4 B 21
01230 Vantaa
Finland

Telefon:
+358 (0)40 585 5485
Email:
info@sysi.fi
Osoba kontaktowa
Petteri Viinanen
Telefon:
+358 40 585 5485
Email:
petteri.viinanen@sysi.fi
Wyślij e-mail

Indonezja

Reprezentacja lokalna

PT Cipta Graha Group

Plaza Timor 8th Floor
Jalan Timor No. 2
Jakarta Pusat
Indonesia

Telefon:
+6221 297 83192
Email:
cggciptagraha@gmail.com
Osoba kontaktowa
Maira Andrea
Telefon:
+6221 297 83192
Email:
cggciptagraha@gmail.com
Wyślij e-mail

Kanada

Przedstawicielstwo

SIEMAG TECBERG INC.

5142 Ridgewell Road
Burlington, Ontario
Canada L7L 6N9

Osoba kontaktowa
Roger Noseworthy
Telefon:
+1 905 483 4921
Email:
roger.noseworthy@siemag-tecberg.com
Wyślij e-mail

Korea Południowa

Reprezentacja lokalna

Ewkor Trading Co. Ltd

U space 2B-507, 670 Daiwangpangyo-Ro
Bundang-G, Seongnam City
Gyeonggi-Do
13494 Korea Południowa

Telefon:
+82-31-628-6631
Email:
y.s.kang@ewkor.co.kr
Osoba kontaktowa
Y.S. Kang
Telefon:
+82-31-628-6631
Email:
y.s.kang@ewkor.co.kr
Wyślij e-mail

Mongolia

Reprezentacja lokalna

MEKHLOPAT LCC

Grand Plaza Complex, Suite – 801
Bayangol district, 2nd khoroo
Peace Avenue
Ulaanbaatar
Mongolia

Telefon:
+976-7500-1166
Email:
info@mekhlopat.m
Osoba kontaktowa
B. Gantulga
Telefon:
+976 7500-1166
Email:
Gantulga@mekhlopat.mn
Wyślij e-mail

Peru

Reprezentacja lokalna

Denarius S.A.C. (Peru)

Av. Benavides 264. Of 1102
Miraflores, Lima 18
Peru

Telefon:
+ 51 (1) 447 8864
Email:
secretaria@denariusperu.com
Osoba kontaktowa
Charles Fyfe
Telefon:
+ 51 (1) 447 8864
Email:
secretaria@denariusperu.com
Wyślij e-mail

Polska

SIEMAG TECBERG POLSKA Sp. z o.o.

ul. Sobieskiego 2
40-082 Katowice
Polska

Phone:
+48 32 5573025
Email:
polska@siemag-tecberg.com
Osoba kontaktowa
Marzena Gajda
Kompetencje:
Sales & Proposal Engineering
Telefon:
+48 32 557 - 1219
Email:
marzena.gajda@siemag-tecberg.com
Osoba kontaktowa
Krzysztof Podsiadlo
Kompetencje:
Customer Services
Telefon:
+48 32 557 2962
Email:
krzysztof.podsiadlo@siemag-tecberg.com
Wyślij e-mail

Republika Południowej Afryki

Winder Controls (Pty) Ltd.

1st Floor, Osborne Office Suites
4 Osborne Lane
Bedfordview 2007
Republika Południowej Afryki

Phone:
+27 11 383 9300
Email:
winder@winder.co.za
Osoba kontaktowa
Johann Lombard
Kompetencje:
Sales & Proposal Engineering
Telefon:
+27 82 551 2945
Email:
Johann.Lombard@winder.co.za
Osoba kontaktowa
Peter Hall
Kompetencje:
Customer Services
Telefon:
+27 83 702 8065
Email:
Peter.Hall@winder.co.za
Wyślij e-mail

Rosja

OOO SIEMAG TECBERG

Pokój 1, Budynek 1, h. 2
Salam Adil Ulica
Moskwa, 123423
Rosja

Phone:
+7 495 2121318
Email:
info@siemag-tecberg.ru
Osoba kontaktowa
Aleksei Smirnov
Kompetencje:
Head of Key Account Management
Telefon:
+7 495-212-13-18 (ext. 113)
Email:
aleksei.smirnov@siemag-tecberg.ru
Wyślij e-mail

Oddziały

OOO SIEMAG TECBERG (Norilsk)

Obszar boczny kopalni
«Taimyrskiy», 3, build. 1
663300 Krasnoyarsk region
Norilsk
Rosja

Telefon:
+7 9135301308
Email:
nikolai.kochkin@siemag-tecberg.ru
Osoba kontaktowa
Nikolai Kochkin
Kompetencje:
Kierownik oddziału w Norylsku
Telefon:
+7 9135301308
Email:
nikolai.kochkin@siemag-tecberg.ru
Wyślij e-mail

Oddziały

OOO SIEMAG TECBERG (Berezniki)

h 47, Lenin street, office 318-321
618400, Perm region,
Berezniki,
Russia

Telefon:
+7 3424 29 9215
Email:
andrej.kriktunov@siemag-tecberg.ru
Osoba kontaktowa
Andrej Kriktunov
Kompetencje:
Head of Branch Office
Telefon:
+7 912 493 2024
Email:
andrej.kriktunov@siemag-tecberg.ru
Wyślij e-mail

Oddziały

OOO SIEMAG TECBERG (Belgorod)

Nikolaya Chumichova street
build. 38, office 309
308004 Belgorod
Rosja

Telefon:
+7 910 736-31-49
Email:
aleksei.klevtsov@siemag-tecberg.ru
Osoba kontaktowa
Aleksei Klevtsov
Kompetencje:
Head of Belgorod Branch
Telefon:
+7 910 736-31-49
Email:
aleksei.klevtsov@siemag-tecberg.ru
Wyślij e-mail

Przedstawicielstwo

METEC Systems AG

Pokój 1, Budynek 1, h. 2
Salyama Adilya Ulica
Moskwa, 123423
Rosja

Telefon:
+7 495 1501635
Email:
info@metec-systems.ch
Osoba kontaktowa
Aleksei Smirnov
Kompetencje:
Head of Key Account Management
Telefon:
+7 495-212-13-18 (ext. 113)
Email:
aleksei.smirnov@siemag-tecberg.ru
Wyślij e-mail

Stany Zjednoczone

SIEMAG TECBERG INC.

2969 South Chase Avenue
Milwaukee, WI 53207
Stany Zjednoczone

Phone:
+1 414 727 5725
Email:
mining@siemag-tecberg.us
Osoba kontaktowa
Ken Nelson
Kompetencje:
President
Telefon:
+1 414 727 5727
Email:
ken@siemag-tecberg.us
Osoba kontaktowa
Scott Bridges
Kompetencje:
Service Manager
Telefon:
+1 303 881 6539
Email:
scott@siemag-tecberg.us
Wyślij e-mail

Oddziały

SIEMAG TECBERG INC.

318 Main Street
Innovation Pointe Suite 218
Evansville, IN 47708
U.S.A.

Telefon:
+1 812 449 1808
Email:
Osoba kontaktowa
Aric Pryor
Kompetencje:
Head of Evansville Branch
Telefon:
+1 812 449 1808
Email:
aric@siemag-tecberg.us
Wyślij e-mail

Oddziały

SIEMAG TECBERG INC.

COLORADO OFFICE

1287 Lake Plaza Dr.
Colorado Springs
CO 80906
Stany Zjednoczone Ameryki

Telefon:
+1-719-225-8263 Ext. 0
Email:
mining@siemag-tecberg.us
Osoba kontaktowa
Robert Horan
Kompetencje:
Senior Systems Engineer
Telefon:
+1 719-499-7355
Email:
robert.horan@siemag-tecberg.us
Wyślij e-mail

Szwajcaria

Oddziały

METEC Systems AG

Chamerstrasse 44
CH 6331 Hünenberg
Switzerland

Osoba kontaktowa
Otto Angst
Telefon:
+41 77 405 67 15
Email:
otto.angst@metec-systems.ch
Wyślij e-mail

Turcja

SIEMAG TECBERG GmbH

TECBERG park 28
35708 Haiger / Kalteiche
Niemcy

Telefon:
+49 2773 9161-0
Email:
info@siemag-tecberg.com
Osoba kontaktowa
Torsten Scholl
Kompetencje:
Sales & Proposal Engineering
Telefon:
+49 2773 9161 406
Email:
torsten.scholl@siemag-tecberg.com
Osoba kontaktowa
Thilo Pfister
Kompetencje:
Customer Services
Telefon:
+49 2773 9161 444
Email:
thilo.pfister@siemag-tecberg.com
Wyślij e-mail

Reprezentacja lokalna

METEK Mining and Energy Technologies Company Ltd.

Halaskargazi Cad. Simge Apt. No:17 Kat:4 D:4
Harbiye - Şişli
Istanbul
Turkey

Telefon:
+90-212-356 1880
Email:
info@metekmining.com
Osoba kontaktowa
Erdem Önal
Telefon:
+90 212 356 1880
Email:
erdemonal@metekmining.com
Wyślij e-mail

Wietnam

Reprezentacja lokalna

VINZA Corporation

No 9 Vo Van Dung Street
O Cho Dua Ward
Dong Da District
Hanoi
Vietnam

Telefon:
+84 24 3538 1275
Email:
vinhnt@vinza.com.vn
Osoba kontaktowa
Mr. Nguyen Tien Vinh
Telefon:
+84 435381275
Email:
vinhnt@vinza.com.vn
Wyślij e-mail
alt text